Kategórie

Informácie

Kontaktujte nás

Volajte Pondelok – Piatok
8.00 – 16.30 hod

0918 793 519

Opýtajte sa nášho poradcu!

O nás


Kto sme ?

Internetový obchod KLUCKY-SCHRANKY.SK je profesionálny obchod, ktorý je určený na distribúciu vysoko kvalitných kľučiek, poštových schránok a príslušenstva po celej krajine. Na trhu existujeme od roku 1996. Od roku 2006 sme vytvorili internetový obchod, aby sme boli schopní obslúžiť čo najväčší počet zákazníkov.
Základom našho predaja, je priame napojenie na výrobcov, ktoré nám umožňuje realizovať 80 percent zákaziek v krátkom čase, prípadne bezproblémové plnenie individiálnych požiadaviek / farebné odtiene a pod. /
 
Čo ponúkame ?

Všetkým našim zákazníkomi vysoko kvalitné produkty, ktoré ponúkame pravdepodobne za najatraktívnejšie ceny na trhu. Udržať nízku cenovú úroveň nám umožňujú také faktory, ako moderná logistika, veľké zásoby a optimalizácia nákladov. Takto sa snažíme, aby každý zákazník našiel zaujímavý produkt za cenu, ktorá bude plniť všetky jeho očakávania.

Okrem produktov všetkým našim zákazníkom ponúkame vysoko kvalitné služby pred i po predaji. Pred nákupom poradenstvo, ktoré kľučky a príslušenstvo je optimálne pre váš interiér a po nákupe bez problémov, môžeme pomôcť s montážou produktu, prípadne ho nahradiť bez problému na iný z našich produktov. 

Vykonávame montáže poštových schránok v rámci celého územia SR

Ponúkame komplexné riešenia poštových schránok pre obytné domy vrátane dovozu a montáže. 

 
Prečo práve k nám?

Ako jedeny z mála v našom odbore, ponúkame cenovú záruku a spokojnosť s nákupom. To znamená, že môžete kúpiť výrobky s istotou, že sú cenovo dostupné a zaručiť za ich kvalitu - takže je možné vrátiť tovar, ak sa nesplní vaše očakávania, pokiaľ ide o kvalitu a dizajn. Navyše, naše oddelenie služieb zákazníkov je Vám k dispozícii 24 hodín denne 

Všetky údaje o našej spoločnosti a kontaktné informácie nájdete pod kontaktujte nás - na našich webových stránkach.

V Českej republike zasielam cez náš e-shop www.kliky-schranky.cz