Kategórie

Kontaktujte nás

Volajte Pondelok – Piatok
8.00 – 16.30 hod

0918 793 519

Opýtajte sa nášho poradcu!

Zostava oválna čierna ZOWKCZ

Zámok, protiplech, úchytky

Viac detailov

32,30 €

Vlastnosti

Balenie obsahuje Hákový zámok, protiplech, kľúč, zapustené úchytky (2ks), náprstok, montážne prvky

Detaily: Zostava oválna čierna ZOWKCZ

Kompletná sada kovania pre posuvné dvere, ktorá obsahuje; hákový zámok pre posuvné dvere vo verzii na kľúč, sadu úchytiek s pohodlným, oválnym tvarom a náprstok pre posuvné dvere. Zostava je farebne konzistentná a je funkčným riešením pre použitie s posuvnými dverami skrytými v stene (kazeta) a v nástennom prevedení. Súpravu je možné použiť na drevené a doskové dvere; obľúbené MDF a HDF dosky používané na výrobu nábytkových dvierok a čiel. Produkt z rady PREMIUM vyznačujúci sa vysokou kvalitou spracovania.

Hlavné komponenty súpravy; Kľučky, náprstok, predná časť zámku a protiplech k rámu sú povrchovo upravené v čiernej matnej farbe. Produkty v čiernom prevedení sú odpoveďou na potreby najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú jedinečné, dizajnové riešenia interiérového dizajnu domov a bytov.

Balenie obsahuje: hákový zámok na posuvné dvere (1 ks), Kľúč k zámku (1 ks), Protiplech na rám dverí / zárubňu / (1 ks), Sada zapustených úchytiek - oválne (2 ks), Náprstok (1 ks) ks) a montážne prvky.

Názory zákazníkov

Napíšte Váš názor

Zostava oválna čierna ZOWKCZ

Zostava oválna čierna ZOWKCZ

Zámok, protiplech, úchytky

11 ostatné výrobky v rovnakej kategórii: